logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Standardní barvy sendvičových panelů


K opláštění haly je na výběr široká škála standardních barev ze vzorníku RAL od bílých a světlých odstínů přes červené a modré barvy až po tmavé černé barvy. Krásné jsou především různé barevné kombinace barev na opláštění haly. Doporučujeme halu sladit nejlépe do firemních barev. Krásné jsou například kombinace se stříbrným odstínem RAL 9006 a 9007 v kombinaci s bílou, červenou či modrou barvou.

Velmi nadčasové, moderně vzhlížející a praktické jsou i jednobarevné montované haly pouze ve stříbrné barvě RAL 9006 a tmavě stříbrné RAL 9007. Často v kombinaci s šedými rámy oken či hliníkovými okny vypadá tato kombinace barev na hale velmi luxusně.

Velmi odvážné architektonické návrhy hal také nesou své ovoce, vyzkoušejte žlutou halu s červenými okny - tato kombinace, ač by se hned nemuselo zdát, vypadá naprosto fantasticky. 

Na výběr je i řada velmi nestandardních sendvičových panelů - například imitace cihla. Cihličková hala vypadá po precizním zapravení velmi přirozeně a málokdo by uvěřil, že montovaná hala je opláštěná sendvičovým panelem. Při oplášťování haly naši montážníci zejména dbali na precizní zapravení oken, dveří, vrata tak, aby jednotlivé cihličky na sebe navazovali a montovaná stavba jako celek působila velmi věrohodně.