logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montujeme autoservisy

Přidáno 15.10.2015

Navrhneme Vám autoservis pro Vaše podnikání. V poslední době jsme realizovali několik autoservisů pro soukromé investory. Autoservisy navrhujeme funkční, jednoduché, dostatečně prostorné a s přípravou na snadnou manipulaci s vozidly. 

Autoservis Chomutičky

Autoservis v Chomutičkách je navržený v dostatečné okapové výšce 7 metrů. Vjezd do haly zajišťují dvoje velká sekční vrata 4x4,5, která jsou prosvětlená třemi prosvětlovacími lamelami.

Interier autoservisu je uzpůsobený na opravy menších i větších přepravních vozidel, jsou zde zapuštěné dvě montážní jámy po celé délce haly. 

Dostatek světla do haly zajišťují velká plastová okna uspořádaná do celých pásů po stranách haly, výška oken je 2m a dostatek zářivek umístěných na střešních vaznicích.

Rámová konstrukce je lakovaná v barvě RAL 9002, stejně jako interiérové plechy oplášťovacích panelů. Opláštění haly je snadno udržovatelné a omyvatelné, což je velká přednost panelů právě pro využití pro autoservisy.

Autoservis Chomutičky

STK Vizovice

Vedle autoservisů stavíme také STK.

V nedávné době jsme realizovali přístavbu haly STK ve Vizovicích. Hala je nadstandardně zateplená panelem v tloušťce 120mm jak na bocích tak ve střeše. V hale je zabudovaná servisní jáma a linka na kontrolu a opravy vozidel.

Sekční vrata jsou umístěna po obou štítových stranách haly pro snadný nájezd a výjezd kontrolovaných vozidel. V rámci areálu STK Vizovice jsme montovali rovněž servisní halu pro opravy vozidel pro společnost Reno Auto Vizovice.

STK Vizovice a Reno Auto Vizovice

Servisní hala Palička

V Otravě jsme předávali halu pro servis menších nákladních vozidel. Stejně jako u ostatních servisních hal je v hale umístěna servisní jáma. Hala je zateplená panelem Balex v tloušťce 100mm. Jsou zde umístěna prosvětlená sekční vrata a dva pásy oken ve štítech haly.

Servisní hala Palička Ostrava