logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Slavíme 1. výročí naší společnosti Unihal!

Přidáno 23.07.2015

Naše společnost právě oslavila 1. výročí od založení 24.6.2014!

Děkujeme všem svým zaměstnancům, dodavatelům a přátelům za podporu při budování a startu nové firmy. 

Kdo jsme

Společnost Unihal založili tři společníci pan Milan Krištof, pan Petr Dostál a paní Blanka Dostálová v červnu roku 2014 jako společnost zabývající se dodávkou montovaných ocelových hal.

Společnost je budována na principech aktivního přístupu k zákazníkovi, poctivosti a individuálního řešení ke každé zakázce.

Hlavním krédem společnosti je "Zákazník náš pán", což se odráží v celé firemní filosofii. 

Statistika společnosti

Na začátku působení firmy byla vybudovaná vlastní výroba v průmyslovém areálu v Otrokovicích a začaly se montovat první haly. Z prvních šesti pracovníků se firma postupně rozrostla na současný počet 36. Za rok působení na trhu ocelových konstrukcí bylo realizováno 25 montovaných hal po celé České republice, které jsou uvedené v referencích společnosti v celkovém objemu 35 milionů korun. Společnost je držitelem certifikátů kvality ISO 9001 a ISO 3834 Management jakosti provádění ocelových a hliníkových konstrukcí.

Montované haly jsou realizované ve vlastní režii od projekce až po finální montáž. Firemní projektanti a statik pracují v sofistikovaných programech, které zajišťují bezchybnou výrobu a montáž. Svářeči disponují státními zkouškami ve svařování CO2 i elektrickým obloukem, jsou pravidelně proškolování v bezpečnosti práce a zvyšuje se jejich odborná kvalifikace. Montáž hal realizují tři montážní skupiny pod vedením zkušených vedoucích pracovníků.

Obchod společnosti zajišťují obchodní zástupci, kteří jezdí po celé České a Slovenské republice a navrhují komplexní řešení pro investory. Společnost v současné době může nabídnout dodávku zateplených i nezateplených výrobních hal, skladů, prodejen, administrativních budov a sportovních center především z rámové ocelové konstrukce zateplené polyuretanovými sendvičovými panely nejvyšší kvality.

Kam směřujeme

Cílem společnosti je neustálé zkvalitňování práce a služeb poskytovaných zákazníkům, neustálé zlepšování a inovace jak v projekci, tak v realizaci.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás hnacím motorem pro dosažení dalších úspěchů v podnikání.