logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná skladovací hala VAFO Praha Chrášťany


Pro výrobce krmiv společnost VAFO Praha s.r.o. jsme na jaře 2015 smontovali ocelovou zateplenou halu pro umístění technologie na výrobu krmiv pro psy a kočky.

Montovaná hala dosahuje rozměrů 10x35x3,5 metrů a je zateplená sendvičovým panelem Kingspan nejvyšší kvality. 

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Ocelová konstrukce haly VAFO

Ocelová konstrukce haly VAFO je rámového typu s požární odolností 15 minut. Konstrukce byla dimenzována do druhé sněhového oblasti a byly tomu zvoleny odpovídající válcované IPE profily. Na lakovanou primární konstrukci se kladly tenkostěnné vaznice METSEC. Ocelová konstrukce je kotvena kloubově na chemickou maltu přes závitové tyče k základovým betonovým patkám.

Střecha haly byla navržena se sklonem 6°. 

Opláštění haly VAFO

Ocelová konstrukce byla opláštěná sendvičovými panely s izolační IPN pěnou, která zajišťuje nadstandardní protipožární vlastnosti.

Na střechu se položil panel KS 1000 RW v tl. 100mm v barvě červené RAL 3000 a ve stejné barvě byl navržen i okapový systém střechy. Na stěnu se pokládal stěnový panel v barvě bílé RAL 9002, tl. 100mm a v kladebné šíři 1150mm.

Výplně otvorů v hale

Do haly byly umístěny sekční vrata 3x3 metry s integrovanými dveřmi, plastová okna v rozměru 5,3x1,15m s izolačním dvojsklem a vstupní plastové dveře v barvě bílé v rozměru 1,1x2,1m.

Vnitřní vestavba haly

Hala byla dodána včetně montované vestavby v rozměru 6,5x2,5m včetně dvou interiérových plastových dveří.

Skladovací hala VAFO Praha

"Oceňuji zejména pružné jednání a bezproblémový průběh při realizaci montované haly. Velmi kladně hodnotím znalosti obchodního týmu, kvalitu použitých materiálů a celého hotového díla."

Jaromír Sýkora, DiS; generální dodavatel
Montovaná skladovací hala VAFO Praha Chrášťany

Fotogalerie