logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Výrobní hala Pavel Kročil


Koncem roku 2018 jsme úspěšně dokončili stavbu montované haly ve Zlíně.   

Hala slouží k rozšíření výrobních prostor úspěšně se rozvíjející společnosti, která se zabývá zakázkovou výrobou. 

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Firma se specializuje na plastikářský, potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl. Mezi výrobky této společnosti patří např. velkokapacitní výměníky tepla, separátory kovů, apod.

Ocelová Konstrukce montované haly

Pro nosnou ocelovou konstrukci haly byla využita osvědčená konstrukce rámového typu z válcovaných ocelových IPE profilů. Sekundární střešní konstrukce je tvořena vaznicovým systémem z pozinkovaných tenkostěnných profilů METSEC. Vzhledem k požadavku investora na jednoduchou, funkční a cenově nenáročnou stavbu, byl zvolen také jednoduchý tvar střechy sedlového typu se sklonem 6°.   

Barevné řešení haly

Výrazným prvkem je barevném řešení montované haly, kde kontrastuje světle šedá barva opláštění v RAL 9007 s antracitovými okny a vraty v RAL 7016, zasahujícími do ostře červené barvy RAL 3000 v horní části opláštění. Takto vhodně zvolená kombinace barev oživuje celkový vzhled haly, která tak vyniká mezi okolními stavbami průmyslového areálu.    

Opláštění montované haly

Skladba střechy ocelové haly podobně jako opláštění stěn je tvořeno sendvičovými PIR panely tloušťky 120mm na střeše a 100mm na stěnách. Takto zvolené opláštění zajišťuje dostatečný tepelný odpor pro daný typ provozu a současně také zajišťuje požadované parametry požární odolnost v kategorii DP3.  

Celkový dojem moderní montované stavby dokresluje precizní klempířské zapravení s luxusními hranatými okapy a svody, vhodně navazujícími na ostatní střešní klempířské prvky. 

Hodnocení Kročil

Montážní skupina je profesionální. Pavel Kročil, investor
Výrobní hala Pavel Kročil

Fotogalerie