logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Ve Vracově vyrostla nová luxusní administrativní hala

Přidáno 01.11.2016

Montovaná administrativní hala Vracov

V letošním roce jsme zrealizovali reprezentativní administrativní halu se skladem pro společnost Schuller ve Vracově.

Luxusní hale dominuje přední prosklená fasáda s markýzou a krásná kombinace bílých, tmavě stříbrných a černých barev.

Pouhé dva měsíce trvala montáž nové montované administrativní haly ve Vracově. Halu jsme realizovali v létě 2016.

Administrativní hala je ukázkou propojení luxusního stylu administrativních hal a ekonomičnosti a funkčnosti průmyslových staveb. 

Nadčasová luxusní fasáda ze sendvičových panelů působí velmi moderně a svěže, navíc zajišťuje výbornou izolaci a dlouhou trvanlivost a takřka bezúdržbovost. Volba montované izolované administrativní haly opláštěné ze sendvičových panelů je v dnešní době nejlepší z hlediska vysoké kvality použitých materiálů a výsledného estetického dojmu z průmyslové stavby.

Konstrukční řešení ocelové haly Vracov

Montovaná administrativní hala ve Vracově v rozměrech 15x40x7 je z rámové ocelové konstrukce Unihal v modulech ocelových rámů 6 metrů, což je nejoptimálnější řešení pro tyto stavby. Ocelová konstrukce je navržená se sedlovou střechou a sklonem 2°. Ocelová konstrukce byla dodaná s patrem se zatížením 3,5kN/m2. Patro administrativní haly je složeno z IPE profilů a pozinkovaných M-stropnic a 8cm vrstvou betonu. Do druhého patra haly je namontované betonové schodiště.

Primární ocelová konstrukce pro montovanou halu je lakovaná barvou šedobílou RAL 9002 s požární odolností 15 minut. 

Ocelová konstrukce administrativní haly byla opláštěná vysoce kvalitním panelem s vnitřní PIR pěnou, tyto sendvičové panely vynikají nadstandardními tepelnými vlastnostmi a požární odolností.

Barevně je administrativní hala kombinací tmavě stříbrné RAL 9007 a bílé RAL 9010. Vrata, okna a klempířské zapravení výplní otvorů bylo dodané v barvě antracitové RAL 7016.

Zadní skladová hala je napojená na přední administrativní halu a je propojená vnitřním průchodem. Do montované skladové haly jsme umístili střešní hřebenový světlík v rozměru 3x18m, který zajišťuje maximální prosvětlení ve skladové hale.

více o montované hale Schuller