logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

V Průhonicích vyrostla luxusní autogalerie

Přidáno 25.01.2017

V Praze u dálnice D1 jsme dokončili a předali reprezentativní autosalon SEAT s přilehlou autogalerií pro luxusní sbírku veteránů a motocyklů pro společnost Pyramida Průhonice.
Krásná výstava vozidel je nyní v lukrativních nových prostorách investora.

Koncepce haly Autogalerie Pyramida Průhonice

Realizaci montovaného autosalonu předcházela důkladná přípravná fáze, projekční práce a práce architektů. Vzniklo několik základních návrhů, které se postupně vypracovaly do detailů.

Ukázkou je vizualizace haly exteriéru i interiéru v přiloženém videu.

Barevně se koncept montovaného autosalonu také postupně vyvíjel a upravoval až do finální podoby antracitové v kombinaci s čistě bílou interiérovou barvou.

Dispozice a Finální řešení montované autogalerie

Hale vévodí přední prosklená hliníková fasáda s červeným vstupním portálem. Červená barva je doplňující a oživující barvou napříč celým interiérem - objevuje se na kobercích, stěnách, doplňcích nábytku a osvětlení schodů.

Vnitřní prostory jsou prosklené, sklo je základním materiálem dělících příček, schodišť a zábradlí. 

Bílé čisté interiéry jsou všechny přesně v odstínu RAL 9010 - na ocelové konstrukci, stěnách, panelech a sádrokartonech. Automobilka Seat dopodrobna předepsala všechny použité materiály a vyspecifikovala požadavky na barvy, dle kterých jsme halu realizovali.

Vstupní část autosalonu je určena k expozici a prodeji vozidel Seat, v přízemí je několik prodejních míst se zázemím obchodníků.

Prosklené schodiště vede do podlaží, kde je umístěna reprezentativní konferenční místnost a kanceláře vedení společnosti. 

Celý autosalon Seat je krásnou ukázkou nepřeberných možností a využití ocelových konstrukcí.

Kombinace ocel, sklo a vhodného barevného propojení je puncem luxusu současných autosalonů.