logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

U Vltavy svítí nová montovaná administrativní hala

Přidáno 03.12.2015

Hala pro společnost JL Transport

Nová montovaná hala vyrostla na břehu Vltavy v Praze 5 Chuchli pro soukromého investora společnost JL Transport v Praze.

Společnost JL Transport se brzy přemístí do nové administrativní budovy, kterou jsme právě dokončili.

Investor vsadil na výraznou barevnou kombinaci firemních barev a výsledek je více než upoutávající.

tvář haly s nezaměnitelným designem

Investor haly nejvíce kladl důraz na kvalitu, preciznost a velký estetický dojem z hotového díla.

Náš architekt připravil několik návrhů vizualizace administrativní haly, různých barevných variant a možností řešení. Nakonec si společnost vybrala kombinaci svých firemních barev - oranžová, modrá, stříbrná napříč celou fasádou haly.

Sendvičové panely jsou kladeny svisle, což umožnilo vytvořit celé pruhy svislých a různě širokých barev.

Klempířské zapravení panelů bylo dodáno vždy v barvě opláštění na daném místě.

Okna, vrata i dveře byly dodány stříbrné.

Ekonomičnost administrativní haly JL Transport

Stejně jako na kvalitu i vzhled klademe důraz na optimální poměr cena kvalita a ekonomičnost celé výstavby a následného provozu v montované hale.

Naše ocelové konstrukce jsou projektovány ekonomicky z válcovaných IPE a HEA profilů, primární konstrukci doplňují ve střešní a boční části tenkostěnné prvky - vaznice, paždíky a M stropnice na konstrukci patra. Takto řešená ocelová konstrukce montované haly je nejekonomičtější co se materiálů a rychlosti výstavby týče.

Opláštění haly bylo řešeno kvalitními sendvičovými panely s nadstandardními tepelnými vlastnostmi, díky tomuto řešení investor ušetří při provozu nemalé částky za vytápění a klimatizaci.

Oproti zděným halám je montovaná hala postavena velmi rychle - tato hala byla smontovaná za pouhých sedm týdnů, což značně šetří investiční náklady na pořízení haly. Ve srovnání se zděnými stavbami ocelové haly opláštěné sendvičovými panely jsou relativně lehké, rychle smontované, levné, šetří energie za vytápění a jsou variabilní.

Vše o nové montované administrativní hale JL Transport