logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Skladová pultová hala Melbax plastic


Na jaře 2016 jsme postavili v Záhlinicích nedaleko Kroměříže skladovou pultovou halu pro soukromého investora pana Odstrčilíka.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

dispozice montované haly

Montovaná skladová hala je koncipována jako pultová hala, která je vyšší části přistavěna ke stávajícímu otevřenému nezateplenému skladu. Investor haly chtěl držet povolenou okapovou výšku 4.5m, ovšem měl požadavek se dostat okny nad stávající otevřené zastřešení. Díky tomu je na montované hale větší sklon střechy 10°. Podélná vyšší část je opláštěna pouze nad stávající zastřešení, takže vznikla jedna ucelená plocha. Bývalé nezateplené obezděné zastřešení je tím pádem uzavřené do jednoho celku s naší halou. Investor zvažuje původní halu rovněž zateplit.

Ocelová konstrukce haly

Ocelová konstrukce haly je pultového rámového typu se sklonem 10° s náběhy v rozích. Ocelová konstrukce je lakovaná v barvě šedobílé RAL 9002 vrstvou 100my. Sekundární ocelová konstrukce se z vaznic METSEC, výměny na okna jsou ze čtyřhranných trubek (jaklů).

Opláštění montované haly 

Ocelová konstrukce skladové haly je opláštěná na střeše izolačním panelem s IPN pěnou tloušťky 100 mm, na stěnách haly je použit stěnový panel rovněž s IPN pěnou šíře 1000 mm a tloušťky 100 mm. Barva fasády je zvolena tmavě stříbrná RAL 9007. Klempířské prvky jsou ze stejné barvy jako opláštění haly.

výplně otvorů

Otvory do skladové haly jsou řešeny sekčními vraty rozměru 3.1x3.5 m s impulsním ovládáním a ocelovo-hliníkovými dveřmi 1.1x2.1m s výplní shodnou s vraty, barva je antracitová RAL 7016. Prosvětlení do haly je řešeno 7ks oken 5.0x1.0m z části otevíravými na táhlo v bílém provedení.

Hodnocení haly Melbax

Výborná spolupráce. Spokojenost. Roman Odstrčilík, investor
Skladová pultová hala Melbax plastic

Fotogalerie