logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Skladová hala Bomar Troskotovice


Na podzim roku 2016 jsme za pouhé 3 týdny zrealizovali dodávku a montáž zateplené skladové haly půdorysného tvaru obdélníku o rozměrech 10,6x54x5,5 pro společnost Bomar, spol. s.r.o. v Troskotovicích,

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Konstrukční řešení haly

Z konstrukčního hlediska se jedná o podélný jednotrakt tvořený rámovou ocelovou konstrukcí  se sedlovou střechou se sklonem 15°.

Konstrukce je tvořena z plnostěnných IPE rámů po 6 metrech kotvených kloubově k betonovým patkám. Požární odolnost lakované konstrukce je 15 minut.

Izolace skladové haly

Opláštění ocelové konstrukce je z kompletizovaných sendvičových fasádních panelů tl. 80mm, střešní plášť je smontovaný z kompletizovaných sendvičových střešních panelů tl. 100mm.

Barevně je skladová hala opláštěná v barvě stříbrné, pouze horní část štítu je barevně doplněna o červený pruh RAL 3000 u střešní části. 

V západní fasádě jsou osazena dvoje průmyslová sekční vrata 3,6x3,5m s integrovanými dveřmi a v barvě tmavě stříbrné RAL 9007. 

V červeném pruhu opláštění je umístěna protidešťová žaluzie z ocelových profilů k odvětrání budovy.

Celková montáž haly proběhla za rekordní 3 týdny.

Hodnocení haly Bomar

Zákazník (společnost Bomar s.r.o.) je spokojen se všemi aspekty práce na uvedené stavbě. Miroslav Šmehlík, zástupce generálního dodavatele Pozemstav
Skladová hala Bomar Troskotovice

Fotogalerie