logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Skladová hala LIMA PLUS Drslavice


V Drslavicích nedaleko Uherského Brodu jsme postavili na jaře 2017 halu, která slouží jako skladová a expediční hala na výrobu svíček značky LIMA. Investor tak navazuje další halou na rozšíření svého výrobního areálu.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

OCELOVÁ KONSTRUKCE HALY LiMA PLUS

Primární ocelová konstrukce je rámového typu, je lakovaná dvojím nátěrem z výroby s tloušťkou 100 my a požární odolností 15 minut. Konstrukce haly je nachystána pro případné rozšíření výroby o předchystané výměny na okna

Ocelová konstrukce haly je rámového typu s náběhy a doplněna pozinkovanými vaznicemi typu METSEC ve střešní části konstrukce. Vaznice jsou kladeny systémem Sleeved.

ZATEPLENÍ HALY, výplně

Ocelová konstrukce je opláštěná panely Kingspan s jádrem IPN pěny. Na střechu haly je položen panel KS 1000 RW v tl. 100mm, s požární odolností 15 minut DP3. Stěny jsou opláštěny panelem KS 1000 TF a tl. 80mm.

Barva montované haly koresponduje s původní výstavbou, kdy celá hala vč klempířského zapravení je v jedné barvě stříbrné RAL 9006, kontrastují pouze výplně otvorů rozdílné barvy.

Výplně otvorů haly – vrata 2ks, okno a dveře 2ks byly namontovány v barvě bílé. Součástí sekčních vrat je dálkové ovládání. Frekventovanější vrata jsou doplněna plastovými lamelami, které brání úniku výměně tepla mezi exteriérem a interiérem při otevřených vratech.

Ocelová hala je opatřena hranatým bezespádovým okapový systémem v barvě stříbrné RAL 9006.

Další specifika montované haly

Montovaná skladová hala je dostatečně zateplena, splňuje účel, pro který byla navrhnuta. Výhodou montovaných hal, a tato je zdárným příkladem, je že i přesto, že je hala vybavena plynovými teplovzdušnými jednotkami, investor vytápí halu maximálně jeden týden v roce a to jen, když poklesne teplota pod 5°, která škodí kvalitě uskladněno zboží - svíček.

Na hale je efektně řešeno zakrytí neestetické přípojky a uzávěru plynu alubondovým krytem, který lze snadno sundat v případě nouzového použití.

hodnocení haly Lima Drslavice

Celkové hodnocení celého díla je na velmi profesionální úrovni. Jen tak dále. Přeji hodně úspěchů v další práci! Libor Bujáček, investor
Skladová hala LIMA PLUS Drslavice

Fotogalerie