logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Servisní hala Macala Car


V roce 2017 jsme zrealizovali montovanou zateplenou a částečně nezateplenou halu pro Společnost Macala Car v Šarovech.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

V roce 2017 jsme zrealizovali montovanou zateplenou a částečně nezateplenou halu pro Společnost Macala Car v Šarovech nedaleko Zlína. Montovaná servisní a skladová hala je určena pro zakázkovou opravu veteránů. Současně jsou zde uskladněny vozidla, zateplená část haly je zamýšlena jako dílna.

Montovaný autoservis je zrealizovaný v rozměrech 11x24x3,8 s modulem ocelových rámů 6 metrů, s pultovým řešením střechy a sklonem °5 k okapu. 

Ocelová konstrukce montovaného servisu je tvořená z plnostěnných ocelových rámů bez podpěry, střešní část haly tvoří Z-vaznice pozinkované systému Metsec. Vlastní výrobu ocelové konstrukce zajišťujeme v naší moderně vybavené zámečnické dílně v Otrokovicích.

Dispoziční řešení montovaného servisu.

Montovaná servisní hala je koncipovaná jako nezateplená opláštěná pouze trapézovým plechem, přední zateplená část haly je určená pro dílnu, ta je zateplená izolačním sendvičovým panelem v tl. 100mm. Plech i sendvičové panely jsou dodané v barvě tmavě stříbrné RAL 9007. Střecha celé montované haly je zateplená střešním sendvičovým panelem.

Nezateplená část servisní haly je prosvětlená stěnovým prosvětlovacím polykarbonátem.

Do montované haly je zajištěn vstup předními ocelovo-hliníkovými dveřmi v barvě antracitové RAL 7016, vedle dveří jsou umístěny sekční vrata 3x3,5 ve stejné barvě jako vstupní dveře s elektrickým průmyslovým pohonem.

Odvětrání nezateplené části haly zajišťuje samoběžná ventilační turbína Lomanco. Odvodnění střechy je řešeno hranatým okapovým systémem.

Servisní hala Macala Car

Fotogalerie