logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Rekonstrukce haly Výztuž CZ


Rekonstrukce původní průmyslové haly pro společnost Výztuž CZ, s.r.o. v Tlumačově nezatepleným trapézovým plechem proběhla v zimě letošního roku.

Velká skladová hala byla opláštěná stříbrným plechem, stejně tak i přistavená menší prodejna stavebnin s červeným pruhem v horní části.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Rekonstrukce haly Výztuž

Rekonstrukce stávajícího objektu započala demontáží původního opláštění z trapézového plechu a následnou demontáží ocelových paždíků UPN.

Původní paždíky byly nahrazeny novými tenkostěnnými paždíky typu METSEC, na které se položilo nové opláštění z trapézového plechu v barvě RAL 9006, tloušťce 0,63 mm a povrchovou úpravou 25 my polyester od českého dodavatele CB profil.

Pokládka plechu se prováděla svisle od 1,9 m od podlahy.

Do haly je umožněn přístup dvěma plnými sekčními vraty 4,1 x 4,6 m s elektrickým průmyslovým pohonem a impulsním tlačítkem na ovládání.

Průmyslová hala  je prosvětlena pásy plastových oken s otvírkami na pákový ovladač. Okna i vstupní dveře byla dodána v barvě šedé s izolačním dvojsklem.

Ke skladovací hale byl investorem přistaven přístavek, který slouží jako prodejna stavebnin. Prodejna je barevně i profilově shodná se zadní skladovací halou, se kterou je vevnitř propojená. Do prodejny byly namontovány velké okenní výkladce a vstupní prosklené dveře. Prodejna je barevně zvýrazněna červeným pruhem po horním obvodu konstrukce.

Rekonstrukce haly Výztuž CZ

Fotogalerie