logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Prodejna zahradní techniky AGRO Smetana Zlín Vršava


Prodejna zahradní techniky je pobočka firmy AGRO Smetana, která má centrálu ve Vizovicích. Hala bude sloužit jako prodejna zahradních potřeb a zahradní techniky včetně servisu různých značek VARI, Husqarna,Stiga a jiných výrobců. 

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Montovaná prodejna ve Zlíně

Ocelová konstrukce montované prodejny

Rámová ocelová konstrukce je složena z válcovaných IPE profilů odlehčených středovým podpěrným sloupem. Ocelová konstrukce je lakovaná 100my a je navržena v požární odolnosti 15 minut. Na jednotlivé ocelové rámy byly položeny vaznice typu METSEC v požární odolnosti 15 minut.

Ocelová konstrukce byla navržena do tvaru L a jedná se o přístavbu ke stávající zděné budově investora. Hala je v jedné části s pultovou střechou, v druhé části se sedlovou střechou.

Opláštění montované prodejny

Montovaná prodejna byla opláštěna izolačním sendvičovým panelem tl. 100mm v barvě stříbrné RAL 9006, tato barva je velmi decentní a mezi investory nejoblíbenější. Montovaná hala je poutavá díky výrazným klempířským prvkům v zelené barvě RAL 6020, stejně tak i plastová okna a reprezentativní dveře v zelené RAL 6005.

Hala je z estetických důvodů navržena se střešní atikou, což působí velmi elegantně.

Okapový systém byl do haly navržený hranatý bezespádový v barvě ostatních klempířských prvků.

Hodnocení haly Smetana

S celkovou zakázkou jsem velmi spokojený.

Jaroslav Smetana, investor
Prodejna zahradní techniky AGRO Smetana Zlín Vršava

Fotogalerie