logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Rekonstrukce průmyslové haly v Tlumačově

Přidáno 30.03.2015

V zimě letošního roku jsme opláštili původní průmyslovou stavbu pro společnost Výztuž CZ, s.r.o. nezatepleným stříbrným trapézovým plechem v kombinaci s šedými plastovými okny a dveřmi. K velké skladovací hale byl navíc přistaven menší ocelový přístavek, který bude sloužit jako prodejna stavebnin.

Rekonstrukce haly Výztuž CZ

Velká skladovací hala pro stavebniny dosahuje rozměrů 19x42x8, modulově je konstrukce řešená po 6 metrech, střecha se spádem 12°. Rekonstrukce haly se skládala z demontáže původního trapézového plechu a demontáže UPN ocelových paždíků. Část ocelových paždíků byla znovu namontována dle dispozice oken a část byla zcela nahrazena tenkostěnnými paždíky METSEC.

Nezateplený trapézový plech se na konstrukci haly pokládal svisle od 1,9 m od podlahy. Trapézový plech byl dodán od výrobce plechů CB profil v barvě bílý hliník RAL 9006 a tloušťce plechů 0,63 mm s povrchovou úpravou 25 my polyester.

Okna i dveře do haly byly dodány v barvě šedé s izolačním dvojsklem. Do haly je umožněn vstup dvěma sekčními vraty 4,1x4,6 m také v barvě stříbrné RAL 9006. Průmyslová vrata jsou doplněna o elektrický průmyslový pohon a byla dodána plná bez prosvětlení.

Montovaná prodejna stavebnin

K průmyslové hale byla přistavena menší montovaná prodejna stavebnin jako dodávka investora. Prodejna je opláštěná stejně jako velká hala nezatepleným trapézovým plechem se svislou pokládkou. Do prodejny je vstup z přední části velkými prosklenými plastovými dveřmi. Prodejna je vevnitř propojena se zadní průmyslovou halou.