logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montujeme halu Minoda v Praze

Přidáno 15.04.2020

Montovaná administrativně servisní hala Minoda

Právě montujeme akci v Praze - Provozní hala Minoda. Součástí naší dodávky je celá ocelová konstrukce včetně zámečnických prvků, ocelové schodiště, a konstrukce pro patro haly, zateplení haly, montáž střešního pláště a montáž oken, vrat a dveří.

Montáž ocelové konstrukce

Během dubna započala výstavba ocelové konstrukce na připravené betonové patky pro provozní halu, která se skládá z administrativní haly a servisní dílny.

Montovaná hala bude dosahovat rozměrů 15x30x7 m v okapu, hala bude se sedlovou střechou a sklonem °6. Nyní pracujeme na opláštění ocelové konstrukce izolačními sendvičovými panely tl 10cm, které jsou pro tyto účely optimální.

Montáž výplní otvorů a doplňků v hale

Poté bude následovat montáž výplní otvorů - do haly přijdou troje dveře, dvoje sekční vrata 5x5 m s prosklením dvěma sekcemi, a systém plastových oken po obvodu haly k dokonalému prosvětlení haly. Okna budou doplněna o venkovní žaluzie, které sníží dopad přímého světla do administrativní budovy a doplní elegantní vzhled haly. Servisní hala bude ve střešní části doplněna o střešní hřebenový světlík 12x3m, který zajistí maximální prosvětlení v dílně a dva bodové střešní světlíky v administrativní hale.