logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaný autosalon s autogalerií veteránů Pyramida Průhonice


Naše firma zrealizovala luxusní autosalon SEAT s přilehlou montovanou autogalerií veteránů v Praze Čestlicích u dálnice D1 směr Praha-Brno.

Exkluzivní montovaný autosalon rozšiřuje stávající areál investora o další prodejní značku automobilů.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Vizualizace montovaného autosalonu SEAT 

Realizaci haly předcházela důkladná přípravná fáze včetně tvorby vizualizací montované autogalerie. Vizualizace haly byla vypracovaná v několika barevných variantách a provedení, konečné řešení bylo důkladně propracované jak exteriérově, tak v interiéru.

Barvy jsme postupně doladili do finální podoby v barvě antracitové RAL 7016, tmavě stříbrné RAL 9007 a bílé RAL 9010, která se objevuje napříč celým interiérem. Červené doplňky jsou jak v interiéru, tak zvenčí v průchodu do haly.

Zhlédněte videovizualizaci montovaného autosalonu SEAT před realizací:

Realizace montovaného autosalonu Pyramida Průhonice

Montáž autosalonu byla rozčleněna do několika montážních celků:

V červenci jsme započali s montáží přední části haly - autosalonem pro automobilku SEAT, v srpnu započala montáž patrové autogalerie motorek a v září začala montáž rozlehlé autogalerie veteránů.

Celá montovaná autogalerie a autosalon SEAT byl předán v prosinci 2016, autosalon SEAT je od začátku roku plně v provozu.

Konstrukční specifikace autosalonu Pyramida Průhonice

Základem celé stavby je rámová ocelová konstrukce z plnostěnných rámů kotvených kloubově a vetknutě k betonovým základovým patkám. 

Konstrukce předního autosalonu SEAT je dvoupatrová z IPE a HEA profilů, konstrukce patra je složená z nosného trapézového plechu a 8cm betonu. Autosalon SEAT navazuje na rozlehlou autogalerii veteránů z rámové ocelové konstrukce s podpěrami a sedlovou střechou a z druhé strany je napojen na dvoupatrovou autogalerii motorek. Všechny tři sekce montovaného komplexu jsou vzájemně průchozí.

Ocelová konstrukce je lakovaná v barvě bílé RAL 9010 s požární odolností 15 minut.

Opláštění montovaného autosalonu

Ocelová konstrukce montované autogalerie je opláštěná sendvičovými panely v barvě antracitové a tmavě stříbrné. Montovanému autosalonu vévodí přední prosklená hliníková fasáda včetně automatických dveří.

Montovaná hala je doplněna o systém plastových oken po všech stranách haly, 5 střešních hřebenových světlíků, 7ks sekčních vrat a dvoukřídlá protipožární vrata.

Vstupní portál do haly je doplněný o červené olemování.

Interier autosalonu Pyramida Průhonice

Základními prvky luxusního vypracování autosalonu je ocel a sklo. Přední autosalon SEAT je řešen na dvě podlaží, v přízemí je ukázka vozidel SEAT, skleněným schodištěm se dostaneme do kanceláří vedení společnosti a jednacích místností. Celým zázemím převládá bílá barva oživená červenými doplňky. Skleněné stěny a zábradlí vytváří punc luxusu.

Stylově a jednotně jsou zařízené všechny kanceláře v nadčasovém a moderním duchu, vnitřnímu vybavení kanceláří dominují skleněné plochy. Podlahy s vytápěním jsou řešené dlažbou. 

Zadní autogalerie veteránů je řešená jako průmyslová část haly s přiznanými detaily ocelových konstrukcí. Autogalerie poskytuje dostatečně velké zázemí pro luxusní sbírku investora.

Hodnocení autogalerie Pyramida Průhonice

Kvalitní stavba za fér cenu.

Ing. Jiří Sudík, jednatel