logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaný autosalon PV Auto Prostějov


V roce 2016 jsme postavili nový montovaný autosalon v Prostějově pro společnost PV Auto.

Luxusní autosalon je dle přesných instrukcí v barvách značky Škoda Auto, konstrukčně i designově.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Montovaný autosalon je v kombinaci ocelové konstrukce, vyzděných příček, sendvičových panelů, obkladových kazet a hliníkových okenních výkladců.

Barevně dle instrukcí automobilky je hala řešena v kombinaci barev bílé, antracitové, zelené. 

Dominantou haly je přední prosklená hliníková fasáda, které vévodí vstupní dveře s okrasným zeleným vstupem. Dveře jsou automatické posuvné.

Ocelová konstrukce autosalonu Prostějov

Ocelová konstrukce autosalonu je složená z ocelové konstrukce z válcovaných IPE profilů, zavětrovacích prvků. 

Ocelová konstrukce haly byla opatřena protipožárním nátěrem v barvě bílé RAL 9010.

Ve stropní části interieru je namontovaná konstrukce k uchycení podhledů ze sádrokartonu.

Montovaná hala je řešená se střešní atikou.

Opláštění autosalonu PV Prostějov

Ocelová konstrukce autosalonu je ve střeše opláštěná sendvičovými panely KS 1000 X-DEK v tl. 100mm s požární odolností REI 15 DP3. Panel typu KS 1000 X-DEK je velkorozponový panel vhodný na ploché střechy či střechy s nízkým spádem menším než 1%. Panel X-DEK slouží jako podkladní nosná a tepelněizolační vrstva, na kterou se aplikuje hydroizolační vrstva. Jádrem panelu je speciální IPN pěna, která má výborné požární vlastnosti. Krycí pozinkované plechy panelu jsou dodané v tloušťkách 0,9 mm a 0,7 mm.

Stěny montovaného autosalonu jsou opláštěné minerálním sendvičovým panelem  KS 1150 FR v tl. 150mm s požární odolností EW/EI 120/90 DP1 v barvě antracitové RAL 7016 a v profilaci micro, izolační hmotou je minerální vata. 

Na střešní panel haly byla položena hydroizolační folie Alkorplan z měkčeného PVC v tl. 1,5mm.

přístavba - servis

Součástí výstavby haly byla dodávka přístavby - servisu. Montovaná servisní hala je konstrukčně řešen z IPE profilů, konstrukce je rovněž opatřena protipožárním nátěrem na R30min. Střecha je z důvodů požární odolnosti opatřena střešními minerálními panely tl.200 KS1000 FP, doplněné folii Alkorplan z měkčeného PVC v tl. 1,5mm z důvodu sklonu 1%. Tyto panely jsou vhodné pro menší rozpony, kde je důraz na vysokou požární odolnost ploché střechy. Opláštění montovaného servisu je tvořeno panely z minerální vlny KS 1150 FR v tl. 150mm s požární odolností EW/EI 120/90 DP1 v barvě šedé RAL 7035. Součástí dodávky jsou 2 ks sekčních vrat. Odvětrání objektu je řešeno odvětrávací lakovanou mřížkou v barvě opláštění. 

Součástí dodávky haly byla i příčka mezi jednotlivými místnostmi z minerálního zateplovacího panelu KS 1150 FR v tl. 100mm a požární odolností EW/EI 60 DP1 a barvě bílé RAL 9010.