logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Právě realizujeme rozsáhlý autosalon Peugeot v Pardubicích

Přidáno 15.04.2020

Montáž autosalonu

Představujeme fota opláštění střechy z realizovaného montovaného autosalonu v Pardubicích, který jsme v letošním roce začali realizovat pro společnost Kopecký s.r.o.

Jedná se montovaný autosalon pro značku Peugeot a servis vozidel těchto značek.

Konstrukční řešení autosalonu

Základem haly - autosalonu je betonová konstrukce, ocelová konstrukce vestavby, patra, nosný trapézový plech a zámečnické prvky, fasádní žebříky s košem, ocelová schodiště včetně zábradlí, na střeše záchytný systém kotvený do střešní konstrukce.

Opláštění a izolace autosalonu

Montovaný autosalon bude opláštěný speciálním sendvičovým panelem s vysokým tepelným odporem v tl 170mm, který zajistí maximální izolaci haly. Součástí naší dodávky jsou pokrývačské práce skládaným střešním pláštěm z izolace CombiRoof tl. 280mm - ukázka pokrývačských prací na autosalonu Peugeot Kopecký na fotkách níže.

Další práce na hale:

Montovanému autosalonu bude dominovat prosklená hliníková fasáda s automatickými dveřmi a zádveřím. Celkem bude do haly přístup umožněn pěti sekčními vraty.

Montovaný autosalon bude  dokonale prosvětlený systémem střešních bodových světlíků a jednoho obloukového světlíku 3,2x41m se sedmi otvírkami a čidlem proti dešti a větru.

Další fota z rozsáhlé realizace připravujeme a budeme průběžně doplňovat.