logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montované vinařství Lubal Velké Pavlovice


V roce 2016 vyrostlo ve Velkých Pavlovicích nové vinařství z ocelové konstrukce Unihal, opláštěné sendvičovými panely vysoké kvality.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Dispozice haly Lubal Velké Pavlovice

Montované vinařství je dispozičně členěno na administrativní a provozní část haly s podsklepenými prostory. Administrativní prostory investora jsou děleny na dvě patra a jsou propojeny vnitřním schodištěm. Provozní část v přízemí haly je dispozičně členěna na lisovnu, kvasný a školící sklep a sklad hotových výrobků. Každá sekce je oddělena příčkou a propojena vraty. V patře jsou kanceláře a šatny pro zaměstnance. Poslední část je podsklepena 12x48m. V podzemní části jsou umístěny sklady hotového vína v nerezových tancích, dále hotové lahvové víno. Ve sklepích je rovněž umístěna degustační místnost, která propojuje podzemím halu a vzorkovnu. 

Montovanému vinařství vévodí přední víceméně prosklený štít dle architektonického návrhu investora, který jsme dále rozpracovávali a barevně vylaďovali.

Zajímavé řešení předních oken je dominantou haly a vkusným a nepřehlédnutelným prvkem.

Zadní provozní část haly je přístupná zadními sekčními vraty. 

Hala je z obou stran doplněna o zastřešení 3x48m.

Barevně hala vychází z myšlenky odrazu podnikání  - přírodní zelená a čistě bílá demonstruje účel využití a předmět podnikání investora.

Ocelová konstrukce vinařství Lubal

Ocelová konstrukce rámového typu byla k betonovým patkám kotvena kloubově na závitové tyče přes chemickou maltu. Ocelová konstrukce je lakovaná 100my v barvě bílé RAL 9002 s požární odolností 15 minut.

Konstrukce je dodaná včetně konstrukce patra v administrativní části haly.

Opláštění montované haly Lubal

Ocelová konstrukce haly Lubal je opláštěná vysoce kvalitními sendvičovými panely s výbornými tepelnými a požárními vlastnostmi. střecha je dodaná v tl 170mm a tepelnými vlastnostmi U=0,13 W/m2K, izolační hmotou je PU pěna. 

Stěny montovaného vinařství jsou opláštění sendvičovým panelem v tl. 120mm a tepelnými vlastnostmi U=0,16W/m2K v barvě šedobílé a profilaci mikro.

Součástí dodávky byly vnitřní dělící příčky v provozní části vinařství.

Do haly vedou troje hliníkové dveře klika/koule v barvě zelené RAL 6005. Stejně jako dveře i okna jsou barevně zelené v RAL 6005. 

 V hale je umístěno 6ks sekčních vrat s elektrickým průmyslovým pohonem a jedny s integrovanými dveřmi. Troje venkovní vrata jsou zelené a troje vnitřní vrata jsou šedobílé.

Hodnocení haly Lubal

Velmi dobrá spolupráce na všech úrovních. Doporučuji Vás. Vlastimil Lubal, investor