logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montované truhlářství s administrativní halou Svozil


Montovaná ocelová hala s přední dvoupatrovou administrativou byla zrealizována na podzim 2015 pro Truhlářství Svozil ve Šternberku. 

Barevná kombinace tmavě stříbrné a modré odráží firemní barvy investora haly.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

dispoziční řešení montované haly Svozil

Montovaná zateplená hala slouží jako truhlářská dílna soukromého investora pana Svozila. Přední dvoupatrová část haly bude sloužit jako administrativní zázemí společnosti.

Hala dosahuje rozměrů 12,5x30,5, dvoupatrová administrativní část je umístěna v prvním modulu (12,5x5m). 

Konstrukční řešení haly

Montovaná truhlářská dílna je složená z rámové ocelové konstrukce. Ocelová konstrukce je členěna na šest modulů po pěti metrech. První modul je složeny na dvě patra z primární ocelové konstrukce z IPN profilů, UPN profilů, stěnových a střešních ztužidel. Konstrukce patra je doplněna o M-stropnice, na které byl namontovaný nosný trapézový plech určený jako základ pod betonové podlahy. na takto připravený základ se vylilo 8 cm betonu a položila podlahová krytina.

Přední dvoupatrová aministrativní část dosahuje okapové výšky 6 metrů, ve vrcholu pak 6,5 metrů. Výška přízemí je 3 metry. Administrativní hala je ve štítu prosvětlena sadou deseti plastových otvíracích oken v klasických rozměrech ve standardních rozměrech. 

Přiléhající výrobní hala je propojena na administrativní halu jedněmi plastovými dveřmi. Poskytuje majitelovi dispoziční prostor o rozloze 12,5x25 metrů. Výrobní hala je vysoká 4 metry v okapu a 4,5 metry ve vrcholu - nabízí tak dostatek manipulačního prostoru pro truhlářskou dílnu. Do výrobní haly byly umístěny jedny sekční vrata v rozměrech 4,1x3,5 metrů bez prosklení se standardním kováním, impulsním ovládáním, optolištou a elektrickým průmyslovým pohonem GFA/380V. Sekční vrata byla dodána s integrovanými dveřmi na přání investora haly. výrobní hala je dostatečně prosvětlená systémem pásových plastových oken 4x1 metry s prostředním otevíravým dílem. 

Hlavní vstup do budovy zajišťují boční prosklené plastové dveře. 

Zateplení montované výrobní haly Svozil

Výrobní ocelová hala je zateplená vysoce kvalitním sendvičovým panelem české výroby v tloušťce izolace 120mm, požární odolností REI 30 DP3 v oblíbené barvě tmavě stříbrné RAL 9007, profilaci trapéz/minibox, izolační hmotou panelu je IPN pěna s výbornými tepelnými i požárními vlastnostmi.

Boční opláštění haly bylo namontováno v tloušťce 120mm, požární odolnost panelů je EW/EI 30 DP3. Barevně boční opláštění souhlasí se střechou haly - RAL 9007. Profilace panelů v exteriéru je box. 

Montovaná hala je barevně doplněná o modrou firemní barvu RAL 5010 na klempířském zapravení montované haly - nároží, hřebenáči, rozích a zapravení oken, vrat a dveří. Výplně otvorů jsou bílé - okna, dveře i vrata. Vzhledově tak montovaná hala působí nadčasově a odráží firemní barvy investora.

Požární odolnost montované haly Svozil

Montovaná hala je dimenzovaná na požární odolnost 30 minut. Ocelová konstrukce je na hale s odolností R30 dle Eurokódů, administrativní budova je obložena sádrokartonem.

Konstrukce stropu je obložena sádrokartonem na R30, ocelové pozinkované vaznice ve výrobní hale byly dodané s požární odolností 30 minut a M stropnice v administrativní hale byly obložené sádrokartonem.

Hodnocení haly Svozil

Vynikající! Velmi dobře hodnotím komunikaci s dodavatelem.

Jiří Svozil, investor