logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná zateplená myčka Nikey II Olomouc


Pro soukromého investora společnost Nikey s.r.o. jsme v roce 2017 zrealizovali již 2. zateplenou montovanou halu pro mycí linku sloužící pouze pro autobusovou a nákladní dopravu.

Montovaná hala je opět přístavba ke stávající zděné hale investora, jednalo se o zastřešení původní technologie.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

PARAMETRY MONTOVANÉ HALY NIKEY II

V Olomouci jsme po Mohelnici zastřešili a zateplili již v pořadí druhou montovanou myčku pro společnost Nikey s.r.o. Původní prostory byly vystaveny větru, dešti, slunci a nesplňovaly stále rostoucí nároky na mytí autobusů a nákladních automobilů. V Olomouci se jednalo o přestřešení dvou mycích linek. Zde jsme montovanou halu dodávali včetně projektu základů i projektu pro stavební povolení. Každá z linek byla výškově jinak umístěna, požadavek investora byl, využít základové desky pod celou jednou mycí linkou, u druhé udělat základy. Další požadavek byl, že můžeme přerušit provoz pouze na dva víkendy a jeden pracovní týden. Ocelová hala je přistavěna ke stávajícímu zázemí, rozměr přístavby haly je 14x25,2x6,2m

OCELOVÁ KONSTRUKCE, opláštění, výplně

Ocelová pozinkovaná konstrukce je opláštěná zatepleným sendvičovým panelem tl. 80mm v barvě stříbrné RAL 9006 a profilem box (R28), izolační pěnou PUR a skladebnou šíří 1100mm.

Do haly jsou umístěny dvoje sekční vrata 4,1x4,5m v obou štítech haly, vrata jsou prosvětlena dvěma prosvětlovacími lamelami. Barevně jsou laděna do barvy modré RAL 5010. Do každého štítu jsou umístěny dvoje únikové ocelovo - hliníkové dveře s výplní i barvou shodné s vraty.

Montovaná zateplená hala Nikey II je prosvětlená střechou polykarbonátovými pásy 8ks 1x3m s prostupností světla 82%.

Hodnocení haly Nikey Olomouc

Celkový efekt stavby - spokojenost. Martin Hamrlík, dip. ekonom - provozní ředitel
Montovaná zateplená myčka Nikey II Olomouc

Fotogalerie