logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná zateplená hala MHM Mestečko


Montovaná zateplená hala na Slovenských hranicích pro společnost MHM je určena pro gumárenskou výrobu a administrativní zázemí společnosti.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Společnost HMH se zabývá výrobou těsnění, silentbloků, podložek, těsnících kroužků.

Firma HMH se zabývá kusovou i sériovou výrobou na přání zákazníka.

Montovaná administrativně výrobní hala HMH, konstrukční řešení

Rámová ocelová konstrukce výrobní haly MHM v Mestečku je složená z rámů s modulem 6 metrů. Výška haly v okapu je 5,5 metru, střecha montované haly je sedlová se sklonem 10°. Ocelová konstrukce je bez podpěry. Požární odolnost ocelové konstrukce je zabezpečena obkladem ze sádrokartonových desek. První dva moduly haly jsou řešené s patrem pro administrativní zázemí firmy.

Ocelová konstrukce pro výrobní halu je opláštěná sendvičovým izolačním panelem v tloušťce 120mm na střeše a tloušťce 100mm na bocích. Montovaná výrobní hala je opláštěná panelem v barvě RAL 9006 stříbrné a RAL 9007 tmavě stříbrné.

Do montované výrobní haly byly namontované dvoje sekční vrata v rozměrech 3,6x2,6 a 4,5x4,25 v barvě antracitové RAL 7016, vrata jsou v jedné sekci s prosvětlovacími lamelami.

Prosvětlení montované výrobní haly MHM

Výrobní část montované haly je dokonale prosvětlená střešním světlíkem v rozměru 2x12m s otvírkou 2x2m a ústřednou počasí s čidlem vítr/déšť, v administrativní části haly jsou navíc ve střešní části haly dva bodové světlíky v rozměrech 0,7x1m s otvírkou.

Administrativní i výrobní hala je prosvětlená pásy plastových oken s otvírkami.

Ze zadní části montované výrobní haly je ke svahu postavena opěrná zeď.

Přednosti montované výrobní haly HMH:

  • jednoduché nadčasové řešení haly
  • ekonomičnost výstavby výrobní haly
  • rychlost výstavby montované haly - montovaná hala - konstrukce, opláštění, výplně otvorů a klempířské prvky včetně kovových přístřešků nad vrata - pro společnost HMH byla smontovaná z naší strany za pouhých 6 týdnů.

Hodnocení haly Hajský Mestečko

Spolupráca dopadla nad očekavania. Radi sa znovu obrátime na Vás pri dalšej stavbe. Ing. Miroslav Hajský