logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná skladová hala MPL Trading Zlín


Nová moderní administrativně skladová hala v rozměrech 19,5x29,5x6,4 byla realizována pro společnost MPL Trading ve Zlíně v průmyslové zóně v Přílukách.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Koncepce a dispozice montované haly

Nová moderní administrativně prodejní hala v rozměrech 19,5x29,5x6,4 byla realizována pro společnost MPL Trading ve Zlíně v průmyslové zóně v Přílukách.

Montovaná hala plní účel k pronájmu dalším firmám, hala je tak navržena pro prodejní a skladové účely. Modul ocelových rámů haly je navržený 6,3m s tím, že první modul je navržený na dvě patra, součástí dodávky byla ocelová konstrukce patra z nosného trapézového plechu a M stropnic a ocelové schodiště se zábradlím.

Venkovní část montované haly je vybavena dvěma rampami  a ocelovými schodištěmi s pororošty.

Tepelná Izolace montované haly MPL

Montovaná hala je opláštěná minerálními sendvičovými panely ve střešní části haly v tl. 160mm a minerálním sendvičovým panelem v bocích haly v tl. izolace 120mm v barvě opláštění RAL 9006 světle stříbrné.

Montovaná hala je obehnaná betonovým soklem ze ztraceného bednění, který zajišťuje ochranu panelu před vzlínavostí vody a manuálním poškozením.

Hala je řešená funkčně, jednoduše a nadčasově pro univerzální využití nájemníků. 

Dvoupatrová část haly poskytuje dostatek prostoru pro zázemí firmy, přízemí je skladová část s prodejnou, kde snadný přístup zajišťují čtvery vrata a troje dveře.

Interiér je doplněný také o vestavbu jako kancelář prodejního týmu.

Hodnocení haly MPL Zlín

Příznivý poměr ceny a provedeného díla, dobrý přístup. Evžen Horák, zástupce investora