logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná skladová hala Janeček a Lebeda s.r.o.

Přidáno 06.09.2019

V dubnu 2019 jsme úspěšně dokončili montovanou halu určenou pro skladování a velkoobchodní prodej drogistického zboží. Investor se zabývá zejména prodejem čistících a úklidových prostředků, desinfekčních prostředků, pracích prášků, prostředků osobní hygieny, kosmetiky a dalšího sortimentu. Firma úspěšně dodává nejen do maloobchodů, ale zásobuje také státní instituce, školy, nemocnice, hotely a restaurace.

Stavba probíhala v rekonstruovaném průmyslovém areálu přímo na břehu řeky Labe. Zakládání stavby v písčitém podloží si tak vyžádalo několikametrové betonové piloty. Stavba probíhala z ekonomických důvodů přímo na stávající asfaltové ploše, která dnes slouží jako podlaha.      

Díky svému konkrétnímu účelu užívání nebyly do haly navrženy žádné okna ani světlíky. Z obvyklých výplní otvorů jsou použity pouze jedny rozměrné vrata a vstupní dveře.   

Barevné řešení haly vychází z firemních barev odstínu modré RAL 5010. Tato barva byla nápaditě zkombinována z tmavě šedým odstínem RAL 9007. Stejná barva klempířského zapravení pak vkusně doplňuje celkový vzhled haly.