logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná skladová hala Borfo Invest Křoví


Tmavě stříbrná praktická skladová hala byla realizovaná pro společnost Borfo Invest v Křoví v rozměrech 20x30x5 v zateplené variantě.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Skladba montované haly

Ocelová konstrukce haly

Montovanou skladovou halu tvoří ocelová konstrukce naší kovovýroby v Otrokovicích, lakovaná, s požární odolností 15 minut. Střešní část konstrukce je tvořená pozinkovanými vaznicemi systému metsec. 

Opláštění montované haly

Ocelová konstrukce je opláštěná střešními izolačními sendvičovými panely tl. 120mm se součinitelem prostupu tepla U=0,18 W/m2K s izolační PIR pěnou.

Na opláštění stěn haly byly namontované stěnové polyuretanové panely v tl. 100mm a barvě exteriérového plechu RAL 9007 tmavě stříbrná.

opláštění haly bylo dodané včetně zapravovacích klempířských prvků, lemování a hranatého okapového systému v barvě opláštění.

Vrata a okna v montované hale

Do montovaného skladu byly namontované dvoje sekční vrata v rozměrech 4x4,2 výškově vhodné pro vjezd kamionu, sekční vrata byly dodané v barvě tmavě stříbrné bez prosklení se zvýšeným kováním a elektrickým průmyslovým pohonem. Nad vraty je jsou namontované plechové přístřešky, které vstupní prostor i vrata chrání před deštěm.

Montovaný sklad je prosvětlený systémem plastových oken v rozměrech 5x1,5 a okny 1x1, 2x1 a 2x1,5. 

Vstup do montované haly je zajištěn třemi vstupními dveřmi v antracitové barvě.