logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná půjčovna strojů Minoda Praha


Zateplená ocelová hala Minoda-Půjčovna v Praze je určena pro uskladnění stavební a zemědělské techniky pro možnost zapůjčení.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Ocelová konstrukce půjčovny

Ocelová konstrukce z plnostěnného rámu je v rozměrech 15x30x6,9, a to v modulech po 6,5 metrech. Primární konstrukce je doplněná o sekundární střešní konstrukci z pozinkovaných Z-vaznic typu METSEC s požární odolností 15 minut. 

Střecha haly je navržená sedlového typu se sklonem 6°. Do haly bylo namontované jedno ocelové schodiště včetně zábradlí pro vstup do druhého podlaží. Dodávkou f. Unihal byla i příprava na patro z nosného trapézového plechu.

Izolace montované haly Minoda

Ocelová konstrukce haly byla opláštěná izolačními sendvičovými panely kombinací značek Kingspan a Balex, které zaručují maximální kvalitu, izolační vlastnosti a snadnou údržbu.

Střešní sendvičové panely byly namontované v tloušťce 120mm v barvě tmavě stříbrné.

Stěnové panely jsou v tloušťce izolace 100mm a v barvě kombinace antracitové RAL7016 / červené RAL3000 s izolační PIR pěnou.

Výplně otvorů v montované půjčovně

Do haly byly instalovány dvoje sekční vrata v rozměrech 5x5m v barvě šedobílé RAL 9002 s ovládáním na elektrický průmyslový pohon typu GFA.

Plastová okna zajistí dostatek denního světla v administrativních prostorách haly. Okna byly doplněny o venkovní žaluzie v barvě antracitové RAL 7016.

Oproti tomu provozní část půjčovny je prosvětlena střešním polykarbonátovým obloukovým světlíkem 3x12m.

Do montované haly vedou troje vstupní dveře.

Hodnocení haly Minoda

Doporučil bych Tomáš Drda, jednatel