logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Hala Z2K stav Uherské Hradiště


Montovanou skladovací halu pro stavební firmu Z2K stav s.r.o. jsme postavili na jaře v roce 2017. Firma Z2K stav se specializuje zejména na montáž a pokládku obkladů a dlažeb. 

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Montovaná skladová hala slouží jako sklad odkladů, dlažeb, stavební chemie a dalšího stavebního materiálu pro danou specializovanou činnost. Koncepce stavby splňuje požadavek investora na zajištění vlastních ekonomicky a provozně nenáročných skladových prostor, situovaných do bezprostřední blízkosti zázemí firmy, což výrazně zjednodušuje logistiku a celkový provoz firmy.

KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ SKLADOVÉ HALY 

Hala o rozměrech 10x30x5 je přístavbou k nově budované zděné administrativní budově sídla společnosti. Ocelová konstrukce haly je rámová se sedlovou střechou a sklonem 6°, konstrukce je lakovaná 100my v barvě šedobílé RAL 9002. Odlehčená konstrukce střechy je řešena pomocí systému METSEC z lehkých profilovaných pozinkovaných vaznic. Ocelové sloupy rámové konstrukce jsou kotveny k základovým patkám za pomocí závitových tyčí a chemických kotev.

Universální montovaná ocelová konstrukce umožňuje v případě změny účelu užívání haly její dodatečné zateplení sendvičovými panely. V případě potřeby je možno ocelovou skladovou halu prodloužit o libovolný počet modulů. 

OPLÁŠTĚNÍ NEZATEPLENÉ HALY Z2K

Ocelová konstrukce nezateplené haly je opláštěná trapézovým plechem se založením +0,1 od podlahy. Střecha haly je realizována ze střešního trapézového plechu TR 45/333/0.75mm oboustranně lakovaného polyesterem 25/7my v tmavě šedém odstínu RAL 9007. Stěnové opláštění je zhotoveno z fasádního trapézového plechu TR 35/207/0.75mm ve stejném odstínu RAL 9007.   

VÝPLNĚ OTVORŮ VE SKLADOVÉ HALE

Přístavba skladové haly je přístupná z nádvoří sekčními průmyslovými vraty o rozměrech 4x4 m s elektrickým pohonem. Vstup pro osoby je výhodně situovaný bezprostředně u vchodu do administrativní budovy.

Pro prosvětlení haly je použit trapézový polykarbonát PC 207/35 o rozměrech 1,0x10m. Materiál se vyznačuje vysokou pevností, vynikající prostupností světla, velmi vysokou stabilitou proti UV záření a dlouhou životností.   

Hodnocení realizace haly Z2K

Velmi rychlá montáž, kvalita = plná spokojenost. Zdeněk Kroča, investor
Hala Z2K stav Uherské Hradiště

Fotogalerie