logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná přístavba Nadop Ořechov


V roce 2016 jsme postavili novou skladovou halu pro výrobce nábytku společnost Nadop v Ořechově u Brna. Jedná se o nezateplenou přístavbu k již stávající výrobní hale investora.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Konstrukční řešení skladové haly Nadop

Skladová hala o rozměrech 15x30x3,8 je koncipovaná jako přístavba ke stávající hale. Nosná ocelová konstrukce je rámová se sedlovou střechou a sklonem 6°. Ocelová konstrukce je lakovaná 100my v barvě šedobílé RAL 9002. Ve střešní části skladové haly jsou pozinkované vaznice METSEC. Ocelové sloupy konstrukce jsou kotveny k základovým patkám kloubově.

OPLÁŠTĚNÍ NEZATEPLENÉ HALY

Ocelová konstrukce nezateplené haly je opláštěná trapézovým plechem se založením -0,1 od podlahy. Střecha je realizována ze speciálního střešního trapézového plechu tl.0,75mm v barvě stříbrné RAL 9006 s povrchovou úpravou zamezující odkapávání kondenzovaných vodních par. Účelem je zabránění poškození skladovaného zboží. Boční plechy jsou dodané v kombinaci barev šedobílé RAL 9002 a stříbrné 9006 v tloušťce 0,63mm. Kladení plechů je svislé.

VÝPLNĚ OTVORŮ Ve Skladové HALE

Přístavba skladové haly je přístupná pouze z výrobní části stávající haly a nemá samostatný vjezd, vstup ani klasické okna.

Jako prosvětlení haly byl použit trapézový polykarbonát PC 207/35 o rozměrech 1,3x24m. Materiál se vyznačuje vysokou pevností ( záruka na krupobití 10let ) a velmi vysokou prostupností světla. Nespornou výhodou tohoto materiále je také jeho UV stabilita, což zamezuje žloutnutí a následné snížení prostupnosti světla.  

VYUŽITÍ Haly NADOP

Montovaná skladová hala slouží jako expediční sklad nábytku. Při návrhu koncepce haly se podařilo vyřešit požadavek investora postavit halu s co nejnižšími investičními náklady při dodržení komfortu skladování výrobků, které nejsou odolné proti vlhkosti. Riziko poškození zboží kondenzátem ze střechy se podařilo vyřešit využitím speciálních materiálů navržených pro tento účel.

Hodnocení přístaby haly Nadop

S prací společnosti Unihal ohledně této naší zakázky - MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Ing. Luděk Pehal, investor
Montovaná přístavba Nadop Ořechov

Fotogalerie