logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná ocelová hala pro automatické dávkování paliva


Ocelová konstrukce o váze 150t byla smontovaná za pouhých 6 týdnů.

V roce 2023 jsme zrealizovali ocelovou konstrukci s opláštěním pro naskladňování a manipulaci s palivem pro společnost Teplárna Otrokovice a.s. 

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

TECHNICKÉ PARAMETRY MONTOVANÉ HALY

Ocelová konstrukce se zastřešeným prostorem je primárně určena pro automatizaci dávkování paliva společnosti Teplárna Otrokovice.

Ocelová konstrukce automatického zakladače paliva

Ocelová konstrukce naší produkce v tonáži 150t byla zrealizována v průběhu roku 2023. Ocelová nosná konstrukce je řešena jako otevřený přístřešek pro automatický zakladač o nosnosti 3,3t a celkové hmotnosti zakladače 21,9t. Ocelová konstrukce je navržena dvoulodní, kdy jedna z lodí je opatřena automatickým zakladačem.

Ocelová konstrukce je složena z ocelových IPE a HEA profilů, kotvení je navržené vetknuté a kloubové. Ztužení ocelové konstrukce zajišťuje systém trubek a kulatiny do kříže.

Konstrukce je řešena s požární odolností 15 minut.

Ocelová konstrukce je tvořena dvoulodní prostorovou rámovou konstrukcí se sedlovou střechou se sklonem °6. Půdorysně ocelová konstrukce má rozměry 38,5 x 37.9. Výška v okapu je 14 metrů, v hřebeni 16 metrů.

Opláštění ocelové konstrukce trapézovým plechem

Ocelová konstrukce ve stěnových částech je částečně opláštěná trapézovým plechem kotveným na žárově zinkované paždíky, ve střešní části je trapézový plech kotven k žárově zinkovaným vaznicím.

Konstrukce je doplněná o servisní lávku pro servis automatického nakladače. Lávka je tvořena z žárově zinkovaných pororoštů a je opatřena z obou stran zábradlím. Přístup na lávku je zajištěn servisním žebříkem s ochranným košem.

Hodnocení realizace Teplárna Otrokovice

Celková spokojenost s průběhem realizace díla. Ing. Pavel Válek, TDI
Montovaná ocelová hala pro automatické dávkování paliva

Fotogalerie