logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montovaná administrativní a prodejní hala Almeco


V Úvalech u Prahy stojí nová administrativně prodejní hala společnosti Almeco - dodavatele čokolády, čokoládových ozdob a surovin pro výrobu zmrzliny. 

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Hala je propracovaná do detailu, luxusní zpracování exteriéru i interiéru umocňuje reprezentativní pojetí haly.

Ocelová konstrukce haly Almeco

Montovaná zateplená ocelová hala dosahuje rozměrů 19x46x7,3 a je luxusním vypracováním prodejních, školících a reprezentativních prostor investora.

Montovaná hala je složená z rámové ocelové konstrukce a je dispozičně členěná na dvě patra propojené ocelovým schodištěm, v zadní části je sklad, který je propojen se stávající halou. Přízemí haly slouží převážně jako technické zázemí - prodejna, chladírenské boxy a sklad. Cele první patro je řešeno jako školící středisko, dominantou jsou schody a přední vzorkovna s barem. V další části je pak školící středisko pro své zákazníky z řad cukrářů, zmrzlinářů či pekařů. Školící místnosti jsou dvě, jak pro praktickou, tak teoretickou část školení. 

Požární odolnost konstrukce je řešená sádrokartonovými obklady či nátěry. Ocelová konstrukce haly byla kotvena k betonovým základům na závitové tyče přes chemickou maltu.

Opláštění haly Almeco

Ocelová konstrukce byla opláštěná sendvičovým polyuretanovým panelem tl. 100mm a minerálním panelem tl.150mm na bocích. Část střechy je ze skládaného střešního pláště - tr plech, izolace 240mm a folie SIKA systémem Combiroof (kombinace minerálních desek a polystyrenu s požární odolností REI 30 DP1).

Součástí dodávky byla přední prosklená fasáda se slunolamem, která je dominantou administrativní haly.

Na střeše haly je příprava pro budoucí FV elektrárnu. Nad stávající halu byly vyvedeny ocelové konstrukce, které vynáší technologie vzduchotechniky a klimatizací.

Zadní část haly je určena k provozní činnosti investora.

Celá montovaná hala je dodaná v barvě stříbrné RAL 9006, stejně tak i výplně otvorů a klempířské prvky a zapravení haly.