logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Montáž haly v Praze

Přidáno 23.10.2015

Moderní hala JL Transport Praha

V minulém týdnu jsme spustili montáž reprezentativní administrativní budovy v Praze. Halu naše společnost dodává generálně. Halu budeme montovat do konce listopadu, hala bude kompletně předaná na konci prosince.

Investor haly si velmi zakládá na eleganci a působivém řešení haly. Původně šedé návrhy haly se oživily barvami a hala bude upoutávat pozornost.

Náš architekt zvolil velmi zajímavou kombinaci barev na oživení haly.

Administrativní hala bude sloužit pro skladové účely a kanceláře společnosti JL Transport s.r.o. pana Jana Litoše. 

Technická specifikace haly

Konstrukce haly

Rámová ocelová konstrukce se nyní oplášťuje panelem Kingspan v tloušťce 120mm a v barvách tmavě stříbrné RAL9007, modré RAL5010 a oranžové RAL2008, panely klademe svisle.

Panely jsou oboustranně lakované polyesterem 25/7my, izolační hmotou je speciálně vyvinutá IPN pěna.

Konstrukce patra v administartivní části haly je tvořena M stropnicemi typu METSEC, na které se položí nosný trapézový plech a 8 cm betonu, toto složení patra je nejekonomičtější.

Administrativa a sklad jsou odděleny dělící příčkou z panelu Kingspan s vnitřní nehořlavou IPN pěnou v barvě bílé RAL 9002.

Vstup do haly

Do haly se vstupuje hlavními dveřmi, které jsou opatřeny bezpečnostním sklem typu Connex a dvěma sekčními vraty 2,6x3,6m a 3,1x3,6m, nad kterými bude umístěno zastřešení.

Okna do haly jsou dodána v barvě šedé.

Architektonické návrhy haly

Investorovi jsme nabídli několik variant řešení haly, vyhrála velmi zajímavá a zcela netradiční kombinace barev šedé, modré a oranžové.