logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Luxusní autosalon Peugeot


V průmyslové zóně Pražská-Hlaváčova v Pardubicích vyrostla přímo u hlavní trasy směrem na Hradec Králové luxusní moderní novostavba nového montovaného autosalonu Peugeot. Základním prvkem haly je ocel a sklo.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Konstrukce montované haly

Primární ocelová konstrukce se skládá ze železobetonové konstrukce, kterou investorovi vyráběl externí dodavatel. Sekundární ocelová konstrukce byla vyrobená naší společnosti Unihal.

Dispoziční řešení haly

Dominantou montovaného autosalonu je prosklená stěnová fasáda a hliníková okna v antracitově šedé barvě RAL 7016. Luxusní autosalon se skládá ze dvou hlavních částí:

V přední části se nachází prosklený showroom rozdělen příjmovou částí vozů na Peugeot, který je ve světle modré barvě RAL 5012 a BMW, která nese bílou barvu RAL 9010. Mezi oběma showroomy je příjem vozidel na servis. V obou showroomech je patro z ocelové konstrukce, kde jsou umístěny kanceláře pracovníků.

V zadní části se nachází servis s kapacitou 16 parkovacích míst, jehož součástí je také sklad pneumatik v patře. Servis je vybaven také zázemím se skladem, lakovnou a částí na mytí aut. Zadní zázemí je ve stříbrné barvě RAL 9006

Opláštění haly

Na opláštění montované haly byly použity sendvičové panely tl. 150 mm Kingspan NF QuadCore s pěnou a požární odolností 15 min. Střecha haly je složena z panelů 280 mm CombiRoof.s odolností 30DP1. 

Na střeše montovaného autosalonu se nachází 12 kopulových světlíků, které jsou v rozměrech 30,2m x 41m. Hlavní část servisu je prosvětlena velkým světlíkem 3x40m s otvírkami na čidlo a déšť. Na montované hale je dohromady 17 ks vrat různých rozměrů, převážně s prosklenými sekcemi s přerušeným tepelným mostem.

Největší dominantou stavby jsou prosklené fasády na showroomech s automatickými vstupy, u Peugeotu navíc doplněnou o alubondový okrasný rám.

Carport

Na prodej aut je určen tzv. carport, kde si zákazník přebírá vůz do svého majetku. Carport je rozměru 7x30m výška 5,7. Dominantní prvek je alubondové obložení sloupů a konstrukce střechy v pohledových částech.

Hodnocení haly Kopecký

Maximální spokojenost, profesionální jednání. Miroslav Kopecký, investor