logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Letos frčí barevné haly

Přidáno 24.02.2016

Realizace haly Tanet Gastro v Lukově u Zlína

Montovaná hala byla zrealizovaná v lednu a v únoru letošního roku a je plně uzpůsobena pro potravinářský průmysl - hala totiž bude sloužit jako pekárna na pizzu společnosti TanetGastro z Trnavy.

Montovaná hala do potravinářství - Tanet Gastro

Montovaná ocelová hala Tanet Gastro odpovídá přísným hygienickým normám a směrnicím. Především je důležitá snadná omyvatelnost povrchů, jednoduchá udržovatelnost, parotěsnost. V halách se nesmí zadržovat plísně, bakterie a houby. Takto je zajištěna maximální hygiena pro potraviny a prevenci nemocí.

Ocelová konstrukce haly

Rámová ocelová konstrukce byla navržená s požární odolností 15 minut - jak primární ocelové nosné rámy, tak ocelové pozinkované vaznice METSEC. 

Ocelová konstrukce byla dodána včetně konstrukce patra a ocelového schodiště z pororoštů.

Základ ocelové konstrukce systému Unihal je z válcovaných IPE a HEA profilů doplněný o systém sekundární konstrukce Z-vaznic.

Opláštění montované haly Tanet Gastro Lukov 

Ocelová konstrukce je opláštěna vysoce kvalitními PIR panely - speciálně uzpůsobenými na vysokou požární odolnost s tl izolace 120mm na střeše a tl. 100mm na bocích. Dodané PIR panely mají nadstandardní tepelné vlastnosti, které zajistí maximální ekonomičnost při provozu haly.

Barevné kombinace haly

Montovaná hala se realizovala dle připravené vizualizace, která byla navržená ve firemních barvách investora - a to v bílé, žluté a oranžové. Barevné panely se na opláštění nepravidelně střídají, je to povedená odvážná barevná variace barev.

Naše společnost klade velký důraz na detaily a klempířské zapravení haly, dodáváme hranaté okapové systémy, které jsou velmi moderní a hala vypadá velmi elegantně.

Výplně otvorů do haly

Okna, sekční vrata i dveře do haly byla dodána v barvě bílé, což krásně ladí s opláštěním haly. Nad vraty byl namontovaný přístřešek, který chrání sekční vrata.