logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Článek o nové hale DPK - Stavební a investorské noviny

Přidáno 03.07.2018

V posledním vydání časopisu Stavební a investorské noviny vyšel náš článek o generální dodávce haly DPK v Olomouci. Halu jsme dodali od projekce, vizualizace, vlastní výroby a montáž až po veškeré stavební práce.

Hala na klíč

Pro českou strojírenskou firmu z Olomouce jsme v letošním roce zrealizovali kompletní dodávku administrativně výrobní haly včetně stavebních, zámečnických, elektroinstalačních prací až po konečné úpravy, úklid a výsadbu zeleně.

Realizaci haly předcházela přípravná fáze včetně tvorby návrhů vizualizace dle firemních barev investora, dispoziční řešení haly, veškeré projekční práce a statika haly.

Hala je konstrukčně realizovaná z ocelových HEA a IPE profilů, opláštěných sendvičovými polyureatanovými panely. Interiér administrativy je dělen SDK příčkami na jednotlivé kanceláře a sociální zázemí. Výrobní hala s mostovými jeřáby je členěna na dvě lodě.

Součástí dodávky haly byly veškeré stavební práce, realizace haly, přípojky, elektro, vybavení sociálních zařízení a kuchyně, komunikace, lakovna s filtrací, výsadba, závěrečné čištění a úklid haly.

Vše o hale DPK naleznete v referenci haly DPK

Celý článek ze Stavebních a investorských novin