logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Autoservis AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ


V roce 2017 jsme zrealizovali nový montovaný autoservis FIAT pro společnost AUTO Uherské Hradiště. 

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Po dohodě s klientem ve Starém Městě u Uherského Hradiště jsme v roce 2017 vystavěli montovanou halu sloužící jako autorizovaný servis pro značku FIAT. Hala je konstrukčně řešená do pěti modulů dělených pomocí příček na 4 segmenty. Tři moduly haly ve dvou segmentech slouží jako dílna servisu, 1 modul jako pracoviště CNG a LPG a jeden jako příprava nových vozů. Vstup do jednotlivých modulů haly je zajištěn sekčními vraty, které jsou z důvodu zajištění přirozeného denního osvětlení doplněny prosvětlovacími lamelami. Dle přání investora je montovaná hala postavena v pultovém provedení s atikou, která elegantně řeší vizuální vzhled zapadající do areálu.

Ocelová konstrukce

Pultová rámová ocelová konstrukce se sklonem 2° je navržena s požární odolností 15 minut a je kotvena k betonovým patkám kloubově přes závitové tyče na chemickou maltu. Zvolený RAL nátěru pro ocelovou konstrukci je 9002.

Stěnové a střešní pláště

Ocelová konstrukce haly byla opláštěná vysoce kvalitním stěnovým sendvičovým panelem v RAL 9006, který  má tepelné vlastnosti (U=0,23 W/m2K).

Střecha ocelové haly byla z důvodu atiky navržena jako plochá se skládaným pláštěm, jež se skládá z trapézového plechu kotveného do ocelové konstrukce, který je následně pokryt parotěsnou fólií. Následuje skladba combi roofu, která je zakryta fólií Sika.

Odtok dešťových vod je zajištěn vnitřními svody.

Vrata, dveře a okna

Pro jednotlivá moduly haly je v plášti namontováno 5 kusů sekčních vrat o rozměrech 3,6x3,5 m s prosvětlovacími lamelami. Barevnost brán je v RAL 9006. Z důvodu nedostatku přirozeného denního světla byly do protější stěny haly vůči vratům osazeny okna, které mají rozměry 3x2m a barevně byly zvoleny ve stejném odstínu jako plášť.

hodnocení haly Autogames

Celková spokojenost s realizací stavby, dobrá komunikace. Miroslav Sanetrník, technický zástupce investora
Autoservis AUTO UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Fotogalerie