logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Představení společnosti UNIHAL

Přidáno 13.09.2014

Naše společnost UNIHAL s.r.o. se především specializuje na výrobu a montáž ocelových konstrukcí a montovaných hal, které se využívají zejména jako výrobní haly a sklady, ale také jako administrativní haly, prodejny, sportovní haly, autosalony a haly do potravinářství jako chladírenské a mrazírenské haly či speciální ULO sklady. 

Jsme schopni navrhnout konstrukci pro individuální potřeby a přání investora na míru tak, aby montovaná hala maximálně splňovala svůj účel a estetický dojem. Montovanou halu navrhneme velmi ekonomicky díky vlastní projekci, která využívá velmi sofistikovaný program na kreslení ocelových hal TEKLA Structures. Máme vlastní výrobu, která si hlídá kvalitu vyráběných ocelových dílců a vlastní montáž zajistí kvalitu předávané montované haly. 

Všechny materiály odebíráme pouze od prověřených a spolehlivých dodavatelů, kteří disponují veškerými certifikáty ručící vysokou kvalitu dodávaných panelů, vrat, oken, oceli a dalších komponent.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník nejen v průběhu procesu realizace montované haly, ale také dlouhá léta po předání díla.