logo Unihal

Univerzální montované haly

+420 702 107 808
+420 702 107 808

Administrativní a výrobní hala Aquatech Troubsko u Brna


Montovaná administrativní a výrobní hala pro dodavatele paletových nástavců společnost R.S. Aquatech CZ, s.r.o. byla zrealizovaná na podzim roku 2016, na jaře 2017 byla hala zkolaudovaná a nyní je již plně v provozu.

Podrobnosti

Poptávka haly Chci se zeptat

Montovaná hala je dispozičně rozčleněna na dva úseky - na jednopodlažní výrobní halu pro výrobu paletových nástavců a dvoupatrovou administrativní část. 

Ocelová konstrukce haly

Ocelová konstrukce haly Aquatech je rámová se sedlovou střechou a sklonem 4°. Konstrukce je k základovým betonovým patkám kotvena kloubově. Je lakovaná v barvě šedobílé RAL 9002 vrstvou 100my.

První modul konstrukce je na dvě patra. Konstrukce patra je složena z primární ocelové konstrukce, pozinkovaných M-stropnic, nosného trapézového plechu a vrstvy betonu. Toto složení patra je nejekonomičtější. Vsup do druhého patra zajišťuje ocelové schodiště s pororošty.

Ocelová konstrukce je dimenzovaná na umístění fotovoltaických panelů na střeše haly.

Opláštění montované haly 

Ocelová konstrukce je opláštěná izolačními sendvičovými panely ve střeše panelem tl. 120mm a v barvě stříbrné RAL 9006 plněné izolační PUR pěnou. Stěny haly jsou opláštěné sendvičovým panelem tl. 100mm v barvě stříbrné RAL 9006 a modré RAL 5010, profilaci micro.

Do haly byla namontovaná průmyslová sekční vrata 4x3 s impulsním ovládáním. 

Vstup dveřmi do haly je ze západní strany montované haly a je krytý nezatepleným přístřeškem.

Montovaná hala je prosvětlená systémem plastových oken 8x1; 17x1; 12x1 a 4x1 v barvě stříbrné RAL 9006. Klempířské zapravení výplní otvorů, stejně jako hranatý okapový systém je v barvě modré RAL 5010.

Vstup na střechu je zajištěný pozinkovaným požárním žebříkem s košem na východní straně haly.

Po všech stranách haly byly umístěny LED světla.

Hodnocení ocelové haly RS Aquatech

Jsem spokojen, děkuji a doporučuji Vaši firmu dalším zájemcům z okolí. Ing. Martin Střelka, jednatel